Dolar
 
tule
Euro
 
tule
Altın
 
İmkb
 
lt;/title>
 yazdır      Twitter da Paylas Paylas   Twitter da Paylas Paylas    MySpace de Paylas Paylas   
Bu içeriği oyla
Bu Haber için henüz yorum yapılmamış.

Teknoloji ödülü Çılgın Türk için!

14 Eylül 2014 Pazar - 01:04


Yazı Boyutu:


ABD´de en prestijli teknoloji ödülünü Avrupa´da çılgın Türk olarak bilinen Erkan Malkoç aldı.


ABD´nin en prestijli teknoloji hediyesi çılgın Türk´e!...

Dizayn Vip ile ismini dünyaya duyuran Erbakan Malkoç, ABD´nin en prestijli organizasyonu olan IMA IMPACT (Internet Marketing Association) Teknoloji Zirvesi´nde ´Dünyada Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma Hediyesi´ni almak üzere Las Vegas´a çağrıldı.

Avrupalıların ´Çılgın Türk´ dediği Tasarım Vip Yönetim Heyeti Başkanı Erbakan Malkoç, geçen yıl da Almanya´da tertip eden International Leaders Of Branding Intelligence Zirvesi´nde Avrupa´nın En İyi Otomobil Tasarımı ve Avrupa Kalite Hediyesi´ne layık görülmüştü. Otomobillerde kullandığı teknolojiyle kendisinden sıkça söz ettiren Malkoç, Türkiye´yi uluslararası arenada en güzel şekilde temsil etmeye yolunda sürekli önemli adımlar atıyor.

Amerika Birleşik Devletleri´nin en büyük teknoloji birliği IMA, pazar devlerini 24-26 Eylül tarihleri aralarında Las Vegas´ta bir araya getirecek. Bu yıl üçüncüsü tertip edecek olan IMA IMPACT konferans ve ödül merasimine Google, Facebook, Adobe, IBM ve bilinen diğer pekçok internet - teknoloji devi katılırken Türkiye´yi otomobil tasarımında teknoloji odaklı yaklaşımıyla Tasarım Vip temsil edecek. ABD´de teknolojinin yeni üssü Nevada Valiliği aracılığıyla desteklenen ödül merasiminde politika ve iş dünyasının en elit adları yer alacak. Tasarım Vip Yönetim Heyeti Başkanı Erbakan Malkoç, "Tasarım ve imalatta dünyaya iz bırakmak en büyük hayalimdi. 2000 senesinde Premium marka araçları satın alıp A´dan Z´ye geliştirip satma yönünde projelere odaklandım.

Bu projem ilk başlarda kimseye inandırıcı gelmiyordu. Ama ben bu projemi gerçekleştirdim ve nihayetinde dünyaya açıldım. An itibariyle de kişisel otomobil imalatında Avrupa standartlarını aşan bir gösterime mevduat inşa ederek ilerliyoruz. Otomobillerimiz Avrupa´nın en iyileri aralarında gösteriliyor. Türk mühendisleri ve ustaları aracılığıyla yapılmış olan araçlarımızda, kullandığımız teknoloji ve tasarımı hiçbir otomobil firması kullanmıyor. Dünya otomobillerinin otomobil standartları ne ise benzer sisteme göre çalışıyoruz.

Tüm bu özenli çalışmalarımızın meyvesi olarak da geçen yıl Almanya´da Lob´in Europe aracılığıyla tertip eden International Leaders Of Branding Intelligence Zirvesi´nde Türkiye´den Avrupa´nın En İyi Otomobil Tasarım Hediyesi´ni aldık. Daha sonra şirketimiz Avrupa Kalite Hediyesi´ne de layık görüldü. Zirvede aldığım mükafâtlar beni çok gururlandırmıştı. Benzer gururu ve coşkuyu Dünyada Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma Hediyesi ile bir daha yaşıyorum. Dünyada mühim bir yere sahip olan IMA IMPACT zirvesine katılmak hem bizim hem de Türkiye için büyük bir muvaffakiyet. Ülkem ve bizzat kendi adıma çok sevinçli ve gururluyum" izahında bulundu.

Etiketler : abd, çılgın türk, türk, avrupa, avrupalı, dizayn vip, prestij, prestijli teknoloji ödülü, ima, amerika birleşik devletleri
Bu haber sizden önce 333 defa okunmuştur.
Diğer Haberler
140 yıllık denklemin sırrı çöz
Dünyanın en çılgın müzeleri
ABD İran korkusunu paraya
Obama cami sözünün arkasında
AB´den Pakistan´a
Bir sivilce deyip geçmeyin!
380 milyon yumurta toplat
40 bin ABD askeri Irak´t
Sofya Kıbrıs´ın tahtını
Porno yıldızı çıktı
Türkiye´nin acı AİHM kar
Anında ihbar, ormanları k
Irak´ta yeni dönem tartı
Japonya ekonomisi ye
Şeriat mahkemesinden inanılmaz
Bu cadde para basıyor
İran´ın nükleer santrali
Felç edene felç cezası
İran dünyaya meydan okuyo
Amerikan firması PKK´ya
EN ÇOK YORUMLANANLAR
YAZARLAR
EN ÇOK OKUNANLAR
VİZYONDAKİLER
ANKETİMİZE KATILIN
En Beğendiğiniz Oyuncu Kimdir?
Kenan İmirzalıoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ
Murat Yıldırım
NAMAZ VAKİTLERİ