Dolar
 
tule
Euro
 
tule
Altın
 
İmkb
 
lt;/title>
 yazdır      Twitter da Paylas Paylas   Twitter da Paylas Paylas    MySpace de Paylas Paylas   
Bu içeriği oyla
Bu Haber için henüz yorum yapılmamış.

General Mobile´dan kampanya !

11 Temmuz 2019 Perşembe - 22:36


Yazı Boyutu:


General Mobile´dan GMHepYeni kampanyası! Aldığınız fiyata telefonu geri alacak;


General Mobile´dan GM Hep Yeni adında yeni bir destek paketini devreye soktu. Söz konusu destek paketi sayesinde General Mobile telefon sahipleri telefonları değer kaybetmeden yenileyebilecek.

GENERAL MOBİLE GM HEP YENİ PAKETİ İLE FARK YARATACAK!

Yerli telefon üreticisi General Mobil, kullanıcılarına 2 yıl içerisinde satın aldıkları telefonları GM Hep Yeni paketi kapsamında değer kaybetmeden geri alma sözü verdi. Bu kampanya sayesinde kullanıcılar satın aldıkları telefonları 2 yıl içerisinde değer kaybı yaşamadan General Mobile´a geri verecek ve farkını ödeyerek bir üst modele geçiş yapabilecek. Yani General mobile GM8 telefona sahip olan bir kişi telefonunu GM 9 Pro´ya yükseltmek istediğinde iki cihaz arasındaki 700 TL farkı ödeyerek GM 9 Pro sahibi olabilecek.

GENERAL MOBİLE GM HEP YENİ PAKETİNİN DETAYLARI!

GM Hep Yeni paketi eşi benzeri olmayan bir fiyat koruma paketidir. 2 yıl içerisinde telefonunuzu getirin, satın aldığınız fiyattan geri alalım, size son model yeni telefonumuzu verelim. Bu paketten yararlanma koşulları aşağıdaki gibidir.

- GM Hep Yeni paketi, sadece www.generalmobile.com adresi üzerinden satılan telefonlar ile General Mobile Yetkili Servisleri´nde hizmet gören telefonlar için satın alınabilir.

- GM Hep Yeni paketi tamamen online bir ürün olduğu için satınalma öncesi sistemsel sorgulama yapılmakta ve olumsuz cevap alınan IMEI numaraları için ürün satışı yapılmamaktadır.

- GM Hep Yeni paketi kapsamında güvence altına alınan ürünler için yapılacak indirimler sadece www.generalmobile.com´da kullanılır. İndirim sadece tek alışverişte kullanılır. Kullanılmayan bakiye devredilemez veya geri talep edilemez.

- GM Hep Yeni paketinden sadece paketi satın alan müşteri yararlanabilir.

- GM Hep Yeni paketi kullanılmak istendiğinde, satın alınması düşünülen ürün için sipariş, generalmobile.com web adresine girilir. GM Hep Yeni Paketi kapsamındaki IMEI numarası kupon numarası olarak girilir. Sistem otomatik olarak müşteriden kendisine en yakındaki General Mobile Yetkili Servisine cihazını göndermesini ister. Müşteri, ürünü satın alırken kutu içinden çıkan tüm aksesuarları ile birlikte cihazını servise gönderir. Servis gelen cihazın çalıştığını kontrol eder.

Ancak;

- Cihazın ekranında kırık ve çatlak varsa,

- Cihazın içinde sıvıdan kaynaklanan oksidasyon varsa

- Cihazın eksik aksesuarı varsa,

Servis cihazın tamiri için gereken servis ve işçilik ücretini müşteriye bildirir. İlgili ücretler müşteri tarafından kabul edilmemesi halinde cihaz iade edilir ve generalmobile.com´daki sipariş iptal edilir. Kabul edilmesi durumunda GM Hep Yeni paketi kapsamında cihaz indirimli olarak istenilen modelle değiştirilir. Eski cihaz ise gider pusulası ile müşteriden iade alınır.

- Çalışmayan cihazlar, BTK sisteminde çalıntı veya klonlu olan, yetkisiz müdahale edilmiş, parçaları orjinal olmayan parçalarla değiştirilmiş, IMEI etiketi hasar görmüş olan cihazlar GM Hep Yeni paketi kapsamında indirim olarak kullanılamaz.

HASAN BUĞRA DİLEKCİ

KAYNAK:HABER7

Etiketler : General Mobile, GMHepYeni
Bu haber sizden önce 1346 defa okunmuştur.
Diğer Haberler
YouTube RapidShare mi olacak?
iOS4 işletim sistemi kullanımd
Bu mesaja dikkat
iPhone 4 Rezaleti
Beynin şifrelerini çözecek sis
İnternetle ilgili ürperten ger
Tarihin akışını değiştirecek k
Bilim kanıtladı: Çirkin kadın
Bu akıllı telefonlara dik
Türkiye´nin yarısı inter
Hacker´lar yine Apple´ı vurdu
Firefox 4´ten Pazartesi sürpr
Google geri adım attı
Çirkinler için site kuruldu
Apple´ın üçüncü bombası
7 gezegenlik yeni güneş sistem
Suyun da ´su´yunu
Chat yapanlar risk altında
Dünya sineması ondan s
Facebook´ta ´kara
EN ÇOK YORUMLANANLAR
YAZARLAR
EN ÇOK OKUNANLAR
VİZYONDAKİLER
ANKETİMİZE KATILIN
En Beğendiğiniz Oyuncu Kimdir?
Kenan İmirzalıoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ
Murat Yıldırım
NAMAZ VAKİTLERİ